Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,3% sub estimat
Extindere retele electrice zona Valea Lupului, com.Racovita, jud. Sibiu
- Număr anunț
- SCN1152989
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC SERV SRL (CUI 18173764)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.222.291,23 RON
- Valoare atribuită
- 949.397,54 RON 22,3% sub estimat
- Data publicării
- 13.09.2024 07:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1122658
- Termen limită
- 30.09.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1225919
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC SERV SRL CUI RO 18173764
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELECTRO-CON IMPEX SRL CUI RO 15673447
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELECTROPRECIZIA A.G. SRL CUI RO 25609735
Valoare atribuită
949.397,54 RON
din 1.222.291,23 RON estimat
22,3%
Adjudecat la 77,7% din estimat · economie 272.893,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.