Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,9% sub estimat

Executie lucrări de modernizare clădire la sediul CNCIR SA - Sucursala Regionala MOLDOVA- Punct de lucru Bacău

Număr anunț
SCN1153261
Autoritate contractantă
CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
Cod CPV
45262690-4 · Renovare a cladirilor degradate (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.152.646,74 RON
Valoare atribuită
3.784.227,42 RON 8,9% sub estimat
Data publicării
18.09.2024 16:47
Anunț de atribuire
SCNA1115401
Termen limită
04.10.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1226516

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
RCS ELECTRO SRL CUI 22852879
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 2
STING SRL CUI RO 13783214
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MILAR CONSTRUCT SRL CUI RO23041948
Subcontractanți 1
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.784.227,42 RON

din 4.152.646,74 RON estimat 8,9%

Adjudecat la 91,1% din estimat · economie 368.419,32 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.