Atribuită Anunț de participare

Lucrari de executie pentru proiectul “Sisteme alternative de colectare a apelor uzate în comuna Asuaju de Sus, județul Maramureș”

Număr anunț
SCN1153208
Autoritate contractantă
COMUNA ASUAJU DE SUS (CONSILIUL LOCAL ASUAJU DE SUS) (CUI 3627269)
Furnizor / câștigător
MARFERENT S.R.L. (CUI 33485514)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.873.387 RON
Valoare atribuită
1.873.387 RON
Data publicării
18.09.2024 09:04
Anunț de atribuire
SCNA1115325
Termen limită
03.10.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1226313

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MARFERENT S.R.L. CUI 33485514
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.873.387 RON

din 1.873.387 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.