Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,7% sub estimat
Achiziție echipamente TIC pentru sălile de clasă si laboratorul de informatica in cadrul proiectului: „DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR ȘI A UNITĂȚILOR CONEXE DIN LOCALITATEA TULNICI”
- Număr anunț
- SCN1153288
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL TULNICI (CUI 4297703)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 405.800 RON
- Valoare atribuită
- 256.846 RON 36,7% sub estimat
- Data publicării
- 19.09.2024 08:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1118348
- Termen limită
- 10.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1226571
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1226571.pdf
- Formular-propunere-tehnica.docx.p7s
- Model Contract.docx.p7s
- Propunere-financiara- CENTRALIZATOR PRETURI.xlsx.p7s
DUAE
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AGRESS SERVICE SRL CUI RO 14616664
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OVIDCOMP SRL CUI RO 13747173
Valoare atribuită
256.846 RON
din 405.800 RON estimat
36,7%
Adjudecat la 63,3% din estimat · economie 148.954 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.