Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,2% sub estimat
Achizitia serviciilor de proiectare si executia lucrarilor aferente obiectivului „MODERNIZARE DJ732C BUGHEA DE JOS – MALU – GODENI – KM 7+165 – KM 8+913, L=1.748 KM”
- Număr anunț
- SCN1153349
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL TRUST ARGES SRL (CUI 15428170)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.201.579,63 RON
- Valoare atribuită
- 5.753.889,77 RON 7,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.09.2024 08:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1118161
- Termen limită
- 10.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1226625
Documente
Documentația de atribuire
- 1_ draft_august__contract_proiectare_executie_DJ732C.doc.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- DOC SUPORT DJ732 C.7z.p7s
- FisaDate_DF1226625.pdf
- II- INFORMATII CATRE OFERTANTI DJ732 - 23.08.2024.docx.p7s
- IV - FORMULARE - DJ732 - 23.08.2024.docx.p7s
- VI -ALGORITM CALCUL FACTORI EVALUARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GENERAL TRUST ARGES SRL CUI RO 15428170
Asociați 1
GRAFIC TENDS S.R.L. CUI RO16512643
Subcontractanți 1
SALTUS PROVIA 2012 SRL CUI RO30169940
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
GROUP CONCIF SRL CUI RO14311791
Asociați 1
CONTEH BARENGOTT S.R.L. CUI 13733607
Terți susținători 1
RIA DESIGN CONSULTING SRL CUI 24541003
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
IMOBILIARE SOLUTIONS GROUP SRL CUI RO 18240375
Terți susținători 2
CANTALAMI'S HIGH CLASS CONSULTING CUI 42207444
X-WAY INFRASTRUCTURE S.R.L. CUI 25970496
Valoare atribuită
5.753.889,77 RON
din 6.201.579,63 RON estimat
7,2%
Adjudecat la 92,8% din estimat · economie 447.689,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.