Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,4% sub estimat

Furnizare mobilier specific și materiale didactice specifice inclusiv echipamente digitale, pentru dotarea sălilor de sport din unitățile de învățământ în cadrul proiectului ”EduDigital - Unități de învățământ preuniversitar echipate și performante în Municipiul Suceava” – cod proiect F-PNRR-Dotări-2023-0238

Număr anunț
CN1073527
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
Furnizor / câștigător
ANA INVEST & RESEARCH S.R.L. (CUI 41568246)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
885.402 RON
Valoare atribuită
748.615 RON 15,4% sub estimat
Data publicării
23.09.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1140352
Termen limită
25.10.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
570281-2024
Documentație de atribuire
DF1226728

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

748.615 RON

din 885.402 RON estimat 15,4%

Adjudecat la 84,6% din estimat · economie 136.787 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.