Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,3% sub estimat
Modernizare drum județean DJ 642, KM 11+837,6-13+306,6, L=1,469 km,Fărcașele-Stoenești
- Număr anunț
- SCN1153522
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN OLT (CUI 4394706)
- Furnizor / câștigător
- OLT DRUM SA (CUI 10881110)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.535.703,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.418.461,11 RON 3,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.09.2024 13:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1119779
- Termen limită
- 10.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1226859
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- Draft Contract.doc.p7s
- FisaDate_DF1226859.pdf
- Modele Formulare.doc.p7s
- PT DJ642.part1.rar.p7s
- PT DJ642.part2.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLT DRUM SA CUI RO 10881110
Terți susținători 1
PANADRIA SRL CUI RO15926477
Valoare atribuită
3.418.461,11 RON
din 3.535.703,60 RON estimat
3,3%
Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 117.242,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.