Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
“Furnizare mobilier necesar pentru implementarea proiectului „„Dotarea unităților de învățământ din municipiul Turnu Măgurele, județul Teleorman”, cod F-PNRR-Dotari-2023-5481
- Număr anunț
- CN1073604
- Autoritate contractantă
- Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
- Furnizor / câștigător
- SELTIS SOLUTIONS SRL (CUI 30332370)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.961.946 RON
- Valoare atribuită
- 1.960.320 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.09.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1139954
- Termen limită
- 30.10.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 577494-2024
- Documentație de atribuire
- DF1226875
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini mobilier.pdf.p7m
- Declaratii si formulare - MINIME de completat.rar.p7m
- FisaDate_DF1226875.pdf
- Instructiunea 1 privind Beneficiarul Real.pdf.p7m
- Instructiunea 6 Beneficiar real.pdf.p7m
- Model de contract MOBILIER.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SELTIS SOLUTIONS SRL CUI RO30332370
Valoare atribuită
1.960.320 RON
din 1.961.946 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.626 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.