Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 62,2% sub estimat
Materiale electrice - 2 loturi
- Număr anunț
- SCN1153580
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- FRIGORIFICA SRL (CUI 8662437)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114.970,69 RON
- Valoare atribuită
- 43.453,39 RON 62,2% sub estimat
- Data publicării
- 25.09.2024 09:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1112820
- Termen limită
- 08.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1227000
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1-semnat.pdf.p7s
- Anexa A-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - Lotul 10-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - Lotul 3-semnat.pdf.p7s
- Draft acord cadru-semnat.pdf.p7s
- Draft contract subsecvent-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1227000.pdf
- Modele formulare-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRIGORIFICA SRL CUI RO 8662437
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NEMAAD IMPEX SRL CUI RO 4175501
Valoare atribuită
43.453,39 RON
din 114.970,69 RON estimat
62,2%
Adjudecat la 37,8% din estimat · economie 71.517,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.