Atribuită Anunț de participare

Furnizare a 7 autotvehicule electrice, prin intermediul „Programului privind reducerea emisiilor de gaze cu efect de seră în transporturi, prin promovarea vehiculelor de transport rutier nepoluante şi eficiente din punct de vedere energetic, 2020-2024”- rabla PLUS, pentru parcul auto al Comunei Lapus

Număr anunț
SCN1153736
Autoritate contractantă
Comuna Lapus (Consiliul local Lapus) (CUI 3627218)
Cod CPV
34144900-7 · Vehicule electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
751.449,61 RON
Data publicării
27.09.2024 15:17
Termen limită
08.10.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1227426

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
MINIAUTO PREMIER SRL CUI RO32426110
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MINIAUTO PREMIER SRL CUI RO32426110

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.