Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,0% sub estimat
Furnizare mobilier si materiale didactice pentru unitatile de invatamant preuniversitar si a unitatilor conexe din cadrul UAT Spantov
- Număr anunț
- SCN1153803
- Autoritate contractantă
- COMUNA SPANTOV (Consiliul Local Spantov) (CUI 4293957)
- Furnizor / câștigător
- TITAN TRACO SA (CUI 341040)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 550.916,80 RON
- Valoare atribuită
- 390.995 RON 29,0% sub estimat
- Data publicării
- 30.09.2024 19:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1116481
- Termen limită
- 15.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1227388
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- Contract de furnizare produse - Dotare scoli mobilier.docx.p7s
- FisaDate_DF1227388.pdf
- Fise tehnice LOT 1.docx.p7s
- Fise tehnice LOT 2.docx.p7s
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 550.916,80 RON Adjudecat: 390.995 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : Dotarea cu mobilier si materiale didactice a sălilor de clasă | 432.863,20 RON | TITAN TRACO | 295.440 RON ↓31,7% |
| 2 | : Dotare cu mobilier si materiale didactice laborator de știin… | 118.053,60 RON | S.C. BLOCLIT CONSTRUCT S.R.L. | 95.555 RON ↓19,1% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BLOCLIT CONSTRUCT S.R.L. CUI 32043930
Terți susținători 1
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. CUI 42179344
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TITAN TRACO SA CUI RO 341040
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BLOCLIT CONSTRUCT S.R.L. CUI 32043930
Terți susținători 1
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. CUI 42179344
Valoare atribuită
390.995 RON
din 550.916,80 RON estimat
29,0%
Adjudecat la 71,0% din estimat · economie 159.921,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.