Atribuită
Anunț de participare
Achizitie de 5 autoturisme pur electrice prin Programul privind reducerea emisiilor de gaze cu efect de seră în transporturi, prin promovarea vehiculelor de transport rutier nepoluante şi eficiente din punct de vedere energetic, 2020-2024
- Număr anunț
- SCN1153776
- Autoritate contractantă
- ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
- Cod CPV
- 34144900-7 · Vehicule electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504.200 RON
- Data publicării
- 30.09.2024 10:15
- Termen limită
- 10.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1227346
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MINIAUTO PREMIER SRL CUI RO32426110
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MINIAUTO PREMIER SRL CUI RO32426110
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.