Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Depozitarea gunoiului si deșeurilor nepericuloase preluate de la nave
- Număr anunț
- SCN1153932
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 903.000 RON
- Valoare atribuită
- 900.531 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 02.10.2024 16:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1117119
- Termen limită
- 18.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1227799
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_depozitare gunoi nave.pdf.p7s
- Contract_depozitare gunoi nave.pdf.p7s
- FisaDate_DF1227799.pdf
- Formulare_depozitare gunoi.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL CUI RO 24342060
Valoare atribuită
900.531 RON
din 903.000 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 2.469 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.