Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 50,1% sub estimat

Achizitie dotari in cadrul proiectului „Dotarea Scolii Gimnaziale „Grigore Ungureanu” din Comuna Ceahlau, judetul Neamt”

Număr anunț
SCN1153922
Autoritate contractantă
Comuna Ceahlau (CUI 2614155)
Furnizor / câștigător
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT SRL (CUI 35671513)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
627.651,64 RON
Valoare atribuită
312.997,50 RON 50,1% sub estimat
Data publicării
02.10.2024 13:06
Anunț de atribuire
SCNA1116811
Termen limită
14.10.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1227467

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 627.651,64 RON Adjudecat: 312.997,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achizitie echipamente IT pentru laborator de informatică din un… 88.540,20 RON QUARTZ MATRIX 88.416,50 RON ↓0,1%
2 Achizitie echipamente IT pentru săli de clasă/grupă din unități… 253.815,24 RON CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT 175.736 RON ↓30,8%
3 Achizitie mobilier pentru săli de clasă/grupă din unități de în… 183.798 RON Anulat
4 Achizitie dotari sala sport 49.189 RON ANA INVEST & RESEARCH 48.845 RON ↓0,7%
5 Achizitie materiale didactice 52.309,20 RON Anulat

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

312.997,50 RON

din 627.651,64 RON estimat 50,1%

Adjudecat la 49,9% din estimat · economie 314.654,14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.