Atribuită
Anunț de participare
SERVICII INTEGRATE DE COMUNICAȚII VOCE FIXA, SMS ȘI TELEVIZIUNE DIGITALĂ PRIN CABLU
- Număr anunț
- SCN1153920
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 627.825,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.080.416,96 RON
- Data publicării
- 02.10.2024 11:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1113445
- Termen limită
- 17.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1227625
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini+Specificatii tehnice.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1227625.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIGI ROMANIA S.A. CUI 5888716
Valoare atribuită
1.080.416,96 RON
din 627.825,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro