Atribuită
Anunț de participare
Execuție lucrări pentru obiectivul de investiție „RENOVAREA ENERGETICA MODERATA A CLĂDIRII PUBLICE-BIBLIOTECA MUNICIPALA G.T. KIRILEANU, MUNICIPIUL VATRA DORNEI, JUDEȚUL SUCEAVA"
- Număr anunț
- SCN1153908
- Autoritate contractantă
- Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
- Furnizor / câștigător
- MATEO RUSTIC CONSTRUCT S.R.L. (CUI 34982660)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.430.429,55 RON
- Valoare atribuită
- 2.672.102,98 RON
- Data publicării
- 02.10.2024 09:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1114581
- Termen limită
- 18.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1227673
Documente
Documentația de atribuire
- 02. Caiet de sarcini - se.pdf.p7s
- 03. Formulare - se.docx.p7s
- 04. Model de contract - se.docx.p7s
- 05.PT+DE-Arhitectura + structura - partea scrisa - se.pdf.p7s
- 06.PT+DE-Arhitectura + structura- partea desenata - se.pdf.p7s
- 07.PT+DE-Instalatii - se.pdf.p7s
- 08.Referate verificare PT+DE - se.pdf.p7s
- 09.Liste de cantitati - (fara preturi) - se.pdf.p7s
- FisaDate_DF1227673.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATEO RUSTIC CONSTRUCT S.R.L. CUI 34982660
Subcontractanți 3
CORSEM IMPEX SRL CUI RO 4973970
OVITEC SRL CUI RO 20922870
VIAPONT AG S.R.L. CUI 43564372
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BMS HOLDING ENTERPRISE S.R.L. CUI 41418133
Subcontractanți 3
COMPANIA DE INSTALAŢII TERMICE SRL CUI RO 25308201
IMECO SRL CUI RO 1958096
MOLDSTING SRL CUI RO32570972
Valoare atribuită
2.672.102,98 RON
din 2.430.429,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro