Atribuită
Anunț de participare
Acumulatori tractiune pentru locomotiva
- Număr anunț
- SCN1153895
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI 14936391)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270.600 RON
- Valoare atribuită
- 492.940 RON
- Data publicării
- 02.10.2024 08:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1114111
- Termen limită
- 14.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1227592
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Modele de Formulare.docx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1227592.pdf
- Proiect acord si contract subsecvent.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SORGETI SRL CUI RO 14936391
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMBAT SA CUI RO 564638
Valoare atribuită
492.940 RON
din 270.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro