Atribuită Anunț de participare

Furnizare autovehicule prin « PROGRAMUL PRIVIND REDUCEREA EMISIILOR DE GAZE CU EFECT DE SERĂ ÎN TRANSPORTURI, PRIN PROMOVAREA VEHICULELOR DE TRANSPORT RUTIER NEPOLUANTE ȘI EFICIENTE DIN PUNCT DE VEDERE ENERGETIC 2020-2024 » - RABLA PLUS – LOTUL 1, 2 și 3

Număr anunț
SCN1154077
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA CHIOARULUI (CUI 3694543)
Cod CPV
34144900-7 · Vehicule electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
539.915,98 RON
Data publicării
04.10.2024 15:19
Termen limită
21.10.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1228037

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
MINIAUTO PREMIER SRL CUI RO32426110
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MINIAUTO PREMIER SRL CUI RO32426110

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.