În evaluare Anunț de participare

Pachet 17: Proiectare, asistenta tehnica proiectant si executie lucrari pentru obiectivul de investitie: Lot 1 – „Modernizarea și reabilitarea Școlii Gimnaziale nr. 1, sat Lozna, comuna Lozna, județul Sălaj” – 1968 Lot 2 – „Reabilitare, modernizare, extindere și dotare Școala Gimnazială Viișoara, Cvartal 38, P890, sat Viișoara, comuna Viișoara, județul Teleorman” - 2032

Număr anunț
SCN1154212
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În evaluare
Termenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.604.419,89 RON
Data publicării
08.10.2024 14:47
Termen limită
03.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1227474

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 12 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
DUMITRANA PROD SRL CUI RO 8443151
Asociați 2
EURAS SRL CUI RO 6661206
Subcontractanți 3
ELICON IMPEX SRL CUI RO 12063070
SAMGEC SRL CUI RO 6593861
SESAM PROTECT SRL CUI 27105203
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
ZM BUILDING WALL SRL CUI RO27386311
Asociați 2
CALORIA SRL CUI RO 247885
Subcontractanți 8
ANGY CONSTRUCT SRL CUI RO18988474
DELIMOND PAX SRL CUI RO24655261
ELECTRON COMPANY SRL CUI RO17986262
NEGTON PRO S.R.L. CUI 37573155
PROFI PROIECT SRL CUI RO24021710
PROINVESTGAZ SRL CUI RO 17980421
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
ARHI BOX SRL CUI 22943829
INST-NISTOR SRL CUI RO 566132
Subcontractanți 1
BEST ERNST SRL CUI RO 24993378
Încă 9 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare estimată

11.604.419,89 RON

Deschise acum pe acest cod

345 licitații deschise pe 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau par…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.