Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,9% sub estimat

Servicii de dezvoltare si implementare a unui Sistem Informatic Integrat in cadrul proiectului "DIGITALIZAREA SAJ TIMIS"

Număr anunț
CN1074018
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
Furnizor / câștigător
VESMART SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39451685)
Cod CPV
72212900-8 · Diverse servicii de dezvoltare de software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.340.000 RON
Valoare atribuită
1.073.280 RON 19,9% sub estimat
Data publicării
08.10.2024 12:41
Anunț de atribuire
CAN1150356
Termen limită
14.11.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
603769-2024
Documentație de atribuire
DF1228142

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNICORE S.R.L. CUI RO 32888233
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.073.280 RON

din 1.340.000 RON estimat 19,9%

Adjudecat la 80,1% din estimat · economie 266.720 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.