Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat

Executie lucrări pentru obiectivul „EXTINDERE RETELE APA-CANAL, BRANȘAMENTE APĂ ȘI RACORDURI CANAL PE STRAZILE SALCÂMILOR, STEJARULUI, TRANDAFIRILOR, GĂRII, NARCISELOR - LOC. GOTTLOB, JUD. TIMIȘ”

Număr anunț
SCN1154159
Autoritate contractantă
COMUNA GOTTLOB (CUI 16573608)
Furnizor / câștigător
ROMTIM INSTAL SRL (CUI 13894280)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.281.804,28 RON
Valoare atribuită
2.215.027,41 RON 2,9% sub estimat
Data publicării
08.10.2024 01:10
Anunț de atribuire
SCNA1115935
Termen limită
08.11.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1228243

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMTIM INSTAL SRL CUI RO13894280
Subcontractanți 2
DRILL JOB SRL CUI RO26618391
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
URBICON TEAM S.R.L. CUI RO17138408
Subcontractanți 2
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ADKOS VEST SRL CUI RO30429170
Subcontractanți 1
AUSTING COM SRL CUI RO7352870

Valoare atribuită

2.215.027,41 RON

din 2.281.804,28 RON estimat 2,9%

Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 66.776,87 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.