Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,8% sub estimat
Imprimate specifice activitatii subunitatilor din cadrul SRTFC Bucuresti - pe 2 loturi
- Număr anunț
- SCN1154326
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176.123 RON
- Valoare atribuită
- 81.371,35 RON 53,8% sub estimat
- Data publicării
- 10.10.2024 09:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1114311
- Termen limită
- 23.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1228384
Documente
Documentația de atribuire
- 3.Contract 2024 - Tipizate final-semnat.doc.p7m
- 3.Documentatie Atribuire-semnat.docx.p7m
- C S Tipizate (1)-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1228384.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIRROR GROUP PRINT S.R.L. CUI 35371761
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GRAFOPRESS SRL CUI RO 7310521
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" SA CUI 2779625
Valoare atribuită
81.371,35 RON
din 176.123 RON estimat
53,8%
Adjudecat la 46,2% din estimat · economie 94.751,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.