Atribuită
Anunț de participare
Furnizare Echipamente de cantina si spalatorie
- Număr anunț
- SCN1154321
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Cod CPV
- 39312200-4 · Echipament de cantina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 198.268 RON
- Data publicării
- 10.10.2024 09:22
- Termen limită
- 18.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1228440
Documente
Documentația de atribuire
- CLAUZE CONTRACTUALE-signed.pdf
- FisaDate_DF1228440.pdf
- Sectiunea II - Caiet de sarcini-echip cantina-PS - 17.09.2024.doc.p7s
- Sectiunea-VI.1-Propunere-financiara CENTRALIZATOR echipament de cantina 30.09.2024.xlsx.p7s
- Sectiunea-VI.2-Formular-propunere-tehnica si Modele formulare echipament de cantina 30.09.2024.docx.p7s
- Sectiunea-VI-Formulare oferta echipament cantina 30.09.2024.docx.p7s
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
CONTI GRUP SRL CUI RO 13502971
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BELFIX DISTRIBUŢIE SRL CUI RO 33000856
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LANCOM DISTRIBUTION SRL CUI 15980336
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.