Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,2% sub estimat
Crestere grad de siguranta in distributia energiei electrice de MT mun Medias , jud Sibiu
- Număr anunț
- SCN1154298
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC SERV SRL (CUI 18173764)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 904.683,13 RON
- Valoare atribuită
- 740.058,58 RON 18,2% sub estimat
- Data publicării
- 10.10.2024 07:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1117026
- Termen limită
- 28.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1228374
Documente
Documentația de atribuire
- CS Crestere grad siguranta LEA MT Medias I-22-2046 -pt SEAP.zip.p7s
- FisaDate_DF1228374.pdf
- FORMULARE.zip.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC SERV SRL CUI RO 18173764
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INSTA GRUP S.A. CUI RO 9808027
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ENERGOTOTAL SRL CUI 30897766
Asociați 1
ENERGOTEHNICA SRL CUI RO 11050284
Valoare atribuită
740.058,58 RON
din 904.683,13 RON estimat
18,2%
Adjudecat la 81,8% din estimat · economie 164.624,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.