Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,1% sub estimat
Autocamion cu brat incarcator
- Număr anunț
- CN1074280
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- EUROBODY HYDRAULICS SRL (CUI 34049173)
- Cod CPV
- 34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 687.500 RON
- Valoare atribuită
- 549.000 RON 20,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.10.2024 10:22
- Anunț de atribuire
- CAN1143463
- Termen limită
- 21.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1228551
Documente
Documentația de atribuire
- anexa A-semnat.pdf.p7s
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Draft clauze contractuale-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1228551.pdf
- Modele de formulare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROBODY HYDRAULICS SRL CUI RO34049173
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DACIALE DAXLINE S.R.L. CUI RO45001669
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AIC TRUCKS S.A. CUI RO36125153
Valoare atribuită
549.000 RON
din 687.500 RON estimat
20,1%
Adjudecat la 79,9% din estimat · economie 138.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.