În evaluare
Anunț de participare
Furnizare a 5 vehicule electrice prin Programul privind reducerea emisiilor de gaze cu efect de seră în transporturi, prin promovarea vehiculelor de transport rutier nepoluante și eficiente din punct de vedere energetic 2020-2024-RABLA PLUS, pentru parcul auto al Primariei Orasul Ulmeni
- Număr anunț
- SCN1154520
- Autoritate contractantă
- ORAȘUL ULMENI (CUI 3694772)
- Cod CPV
- 34144900-7 · Vehicule electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 549.768,93 RON
- Data publicării
- 15.10.2024 08:43
- Termen limită
- 25.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1228878
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MINIAUTO PREMIER SRL CUI RO32426110
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MINIAUTO PREMIER SRL CUI RO32426110
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MINIAUTO PREMIER SRL CUI RO32426110
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.