Atribuită
Anunț de participare
Furnizare echipamente digitale, mobilier și materiale didactice pentru proiectul F-PNRR Dotari/2023/C15 - “Dotarea cu mobilier, materiale didactice si echipamente digitale a unitatilor de invatamant preuniversitar de pe raza comunei Tibana, jud. Iasi”
- Număr anunț
- SCN1154616
- Autoritate contractantă
- Comuna Tibana (CUI 4540275)
- Furnizor / câștigător
- ACCENT GLOBAL CONSTRUCT SRL (CUI 29939698)
- Cod CPV
- 39162200-7 · Materiale si echipamente de pregatire (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 291.032,35 RON
- Valoare atribuită
- 291.000 RON
- Data publicării
- 16.10.2024 16:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1116392
- Termen limită
- 28.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1229011
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ACCENT GLOBAL CONSTRUCT SRL CUI RO 29939698
Valoare atribuită
291.000 RON
din 291.032,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro