Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 96,3% sub estimat
Achiziționarea de diverse articole de mobilier, echipamente IT, materiale didactice pentru laboratorul de chimie si fizică și Echipamente sportive în cadrul proiectului„Îmbunatațirea calității vieții pentru locuitorii orașului Moldova Nouă din zona adiacentă Școlii Gimnaziale Sofia Arcan"
- Număr anunț
- SCN1154605
- Autoritate contractantă
- ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
- Furnizor / câștigător
- ANA INVEST & RESEARCH S.R.L. (CUI 41568246)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 863.243,69 RON
- Valoare atribuită
- 31.750 RON 96,3% sub estimat
- Data publicării
- 16.10.2024 14:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1115829
- Termen limită
- 04.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1228967
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf
- FisaDate_DF1228967.pdf
- Fise tehnice Lot 1.pdf
- Fise tehnice Lot 2.pdf
- Fise tehnice Lot 3.pdf
- Fise tehnice Lot 4.pdf
- Instructiuni catre ofertanti.pdf
- Model Clauze contractuale .pdf
- Model formulare.pdf
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 863.243,69 RON Adjudecat: 31.750 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dotari mobilier | 221.355,46 RON | Anulat | — |
| 2 | Dotari Echipamente IT | 228.394,96 RON | Anulat | — |
| 3 | Dotari Echipamente sportive | 33.575,63 RON | ANA INVEST & RESEARCH | 31.750 RON ↓5,4% |
| 4 | Dotări materiale pentru Laboratorul de Fizica si Chimie | 379.917,64 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANA INVEST & RESEARCH S.R.L. CUI 41568246
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CENTRUL DE CALCULATOARE SRL CUI RO 15715771
Valoare atribuită
31.750 RON
din 863.243,69 RON estimat
96,3%
Adjudecat la 3,7% din estimat · economie 831.493,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.