Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,6% sub estimat
Servicii de supervizare a proiectării și execuției lucrărilor obiectivului de investiții ”Pasaj Clubul Văcarilor (Baia Mare – Recea)”
- Număr anunț
- SCN1154601
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT C.D.P. SRL (CUI 23770637)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 908.199,28 RON
- Valoare atribuită
- 794.000 RON 12,6% sub estimat
- Data publicării
- 16.10.2024 13:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1117489
- Termen limită
- 04.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1229203
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Supervizare Pasaj Club Vacarilor-revizuit.pdf.p7s
- Contract de lucrari-Conditii generale.pdf .pdf.p7s
- Criterii de atribuire Supervizare Pasaj Clubul Vacarilor.pdf.p7s
- FisaDate_DF1229203.pdf
- Formulare calificare Supervizare Pasaj Clubul Vacarilor 10.2024.doc.p7s
- Formular propunere tehnica supervizare Pasaj CV clarificari ANAP.doc.p7s
- Instructiuni Servicii Supervizare Pasaj Clubul Vacarilor.pdf.p7s
- Model contract supervizare-revizuit.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCT C.D.P. SRL CUI RO 23770637
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
STRUCTURALL CONSULTING NAPOCA SRL CUI 34210880
Asociați 1
COLANIS CONSULTING SRL CUI 29931236
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
VIADUCT AS S.R.L. CUI 41584098
Valoare atribuită
794.000 RON
din 908.199,28 RON estimat
12,6%
Adjudecat la 87,4% din estimat · economie 114.199,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.