Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,2% sub estimat
ACORD-CADRU DE FURNIZARE RECHIZITE
- Număr anunț
- SCN1154663
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116.534 RON
- Valoare atribuită
- 68.573,78 RON 41,2% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2024 11:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1120766
- Termen limită
- 28.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1229088
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini rechizite.pdf.p7s
- FisaDate_DF1229088.pdf
- formulare rechiyite reluat.doc.p7s
- instructiuni pentru ofertanti rechizite.pdf.p7s
- model Acord cadru - Contract subsecvent rechizite.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DISTRIB ROM B.P.R. SRL CUI 28053030
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RIK SRL CUI RO 1889794
Valoare atribuită
68.573,78 RON
din 116.534 RON estimat
41,2%
Adjudecat la 58,8% din estimat · economie 47.960,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.