Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,9% sub estimat
Acord cadru 24 luni – Furnizare inventar moale
- Număr anunț
- SCN1154760
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
- Furnizor / câștigător
- AUROCOM SRL (CUI 1402200)
- Cod CPV
- 18000000-9 · Imbracaminte, incaltaminte, articole de voiaj si accesorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 538.500 RON
- Valoare atribuită
- 270.000 RON 49,9% sub estimat
- Data publicării
- 18.10.2024 14:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1118482
- Termen limită
- 30.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1229336
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1229336.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
- Model acord cadru-semnat.pdf.p7s
- Model contract subsecvent-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 538.500 RON Adjudecat: 270.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PIJAMA PACIENTI | 165.000 RON | AUROCOM S.R.L.,S.C. D&G GROUP S.R.L. S.R.L. | — |
| 2 | CAMASA DE NOAPTE | 67.500 RON | AUROCOM S.R.L. | 60.000 RON ↓11,1% |
| 3 | PAPUCI PACIENTI | 50.000 RON | AUROCOM S.R.L.,COM FORTUNA 93 S.R.L. | — |
| 4 | HALAT ALB PERSONAL MEDICAL | 91.000 RON | AUROCOM S.R.L.,D&G GROUP | 84.500 RON ↓7,1% |
| 5 | PERNĂ | 52.500 RON | COM FORTUNA 93,AUROCOM S.R.L. | 52.500 RON |
| 6 | HUSA IMPERMEABILA PENTRU SALTEA | 75.000 RON | COM FORTUNA 93,AUROCOM S.R.L. | 73.000 RON ↓2,7% |
| 7 | PROSOP BAIE | 37.500 RON | Anulat | — |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COM FORTUNA 93 SRL CUI RO 3491220
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUROCOM SRL CUI RO 1402200
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
D & G GROUP SRL CUI RO 14161406
Valoare atribuită
270.000 RON
din 538.500 RON estimat
49,9%
Adjudecat la 50,1% din estimat · economie 268.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.