Atribuită Anunț de participare

Uleiuri pentru motoare

Număr anunț
SCN1154723
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
LUBEXPERT ROMANIA SRL (CUI 14710237)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
617.170 RON
Valoare atribuită
872.321,20 RON
Data publicării
18.10.2024 09:03
Anunț de atribuire
SCNA1116700
Termen limită
04.11.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1229236

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUBCOM SA CUI RO 13438615
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
APEXMOTORS SRL CUI RO32749235

Valoare atribuită

872.321,20 RON

din 617.170 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.