Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

Mobilier școlar in cadrul Proiectului ‘DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE A ȘCOLILOR DIN ORAȘUL SOVATA” – 2 Loturi: Lot 1 Mobilier școlar - LICEUL TEHNOLOGIC "DOMOKOS KAZMER" SOVATA; Lot 2 Mobilier - ȘCOALA GIMNAZIALĂ "S. ILLYES LAJOS" SOVATA

Număr anunț
SCN1154830
Autoritate contractantă
Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
Furnizor / câștigător
SOCUB SRL (CUI 18299488)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
982.260 RON
Valoare atribuită
972.450 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
21.10.2024 12:13
Anunț de atribuire
SCNA1117499
Termen limită
11.11.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1229190

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 982.260 RON Adjudecat: 972.450 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Mobilier școlar - LICEUL TEHNOLOGIC "DOMOKOS KAZMER" SOVATA 579.330 RON
2 Mobilier scolar - ȘCOALA GIMNAZIALĂ "S. ILLYES LAJOS" SOVATA 402.930 RON SOCUB SRL 972.450 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOCUB SRL CUI RO18299488
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MEGATITAN SRL CUI 14168293
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709

Valoare atribuită

972.450 RON

din 982.260 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 9.810 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.