Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,1% sub estimat

Lucrări de execuție pentru proiectul “Reabilitare termoenergetică a Spitalului Orășenesc Ștei, corp C2 și C4”

Număr anunț
SCN1154910
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Furnizor / câștigător
VUTAN INSTALATII SRL (CUI 15497154)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.692.869,10 RON
Valoare atribuită
3.320.494,26 RON 10,1% sub estimat
Data publicării
22.10.2024 16:00
Anunț de atribuire
SCNA1117417
Termen limită
08.11.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1229637

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
VUTAN INSTALATII SRL CUI RO 15497154
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Subcontractanți 2
ELECTRON COMPANY SRL CUI RO17986262
ITS GROUP SRL CUI RO 15344371

Valoare atribuită

3.320.494,26 RON

din 3.692.869,10 RON estimat 10,1%

Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 372.374,84 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.