Atribuită
Anunț de participare
Echipamente IT Monitoare 220 bucati
- Număr anunț
- CN1074597
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE DEZVOLTARE REGIONALA NORD-VEST (CUI 11463302)
- Furnizor / câștigător
- AS COMPUTER CRAIOVA SRL (CUI 6779113)
- Cod CPV
- 30231310-3 · Ecrane plate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 297.000 RON
- Valoare atribuită
- 402.438 RON
- Data publicării
- 22.10.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1141571
- Termen limită
- 09.12.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 638621-2024
- Documentație de atribuire
- DF1229295
Documente
Documentația de atribuire
- Acord- cadru -model-semnat.pdf
- Caiet de sarcini-semnat.pdf
- Contract subsecvent - model-semnat.pdf
- FisaDate_DF1229295.pdf
- Formulare-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AS COMPUTER CRAIOVA SRL CUI RO 6779113
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ATEX COMPUTER SRL CUI RO 2885022
Valoare atribuită
402.438 RON
din 297.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro