Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,8% sub estimat

Contract de achiziție publică privind realizarea execuției lucrărilor pentru “AMENAJARE URBANISTICA CU PISTA BICICLETE, PODETE SI RIGOLE PENTRU APA PLUVIALA IN COMUNA FELNAC, JUDETUL ARAD”

Număr anunț
SCN1154894
Autoritate contractantă
COMUNA FELNAC (CUI 3519518)
Furnizor / câștigător
URS CONSTRUCT ALBA SRL (CUI 29737443)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.528.398,05 RON
Valoare atribuită
2.306.325,80 RON 8,8% sub estimat
Data publicării
22.10.2024 12:53
Anunț de atribuire
SCNA1116391
Termen limită
07.11.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1229474

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

2.306.325,80 RON

din 2.528.398,05 RON estimat 8,8%

Adjudecat la 91,2% din estimat · economie 222.072,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.