Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Achiziție materiale didactice pentru dotarea unităților de învățământ preuniversitar privind atelierul de electromecanică - Liceul Tehnologic ,,Nicolaus Olahus”
- Număr anunț
- SCN1154954
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Orastie (CUI 4634515)
- Furnizor / câștigător
- HANEX SRL (CUI 12765)
- Cod CPV
- 31700000-3 · Accesorii electronice, electromecanice si electrotehnice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 326.453,40 RON
- Valoare atribuită
- 325.182,05 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 23.10.2024 14:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1120478
- Termen limită
- 11.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1229618
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1229618.pdf
- Fisa de date a achizitiei-semnat.pdf.p7m
- Formular Propunere tehnica-semnat.docx.p7m
- Instructiunea nr. 1-semnat.pdf.p7m
- Model de contract-semnat.pdf.p7m
- Modele de formulare-semnat.docx.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HANEX SRL CUI RO 12765
Valoare atribuită
325.182,05 RON
din 326.453,40 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.271,35 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.