Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,5% sub estimat

Achizitie Mese autopsie

Număr anunț
SCN1154947
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
Cod CPV
33933100-0 · Mese de autopsie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240.000 RON
Valoare atribuită
169.260 RON 29,5% sub estimat
Data publicării
23.10.2024 10:58
Anunț de atribuire
SCNA1115778
Termen limită
13.11.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1229599

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

169.260 RON

din 240.000 RON estimat 29,5%

Adjudecat la 70,5% din estimat · economie 70.740 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.