Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,4% sub estimat

Intarire retea pentru alimentare cu energie electrica (instalatie noua) Gradinita, orasul Saliste , str. Steaza nr. 24, jud. Sibiu

Număr anunț
SCN1155021
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC SERV SRL (CUI 18173764)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.173,72 RON
Valoare atribuită
46.000 RON 29,4% sub estimat
Data publicării
24.10.2024 16:25
Anunț de atribuire
SCNA1116829
Termen limită
11.11.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1229798

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC SERV SRL CUI RO 18173764
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
ENERGOTOTAL SRL CUI 30897766
Asociați 1
ENERGOTEHNICA SRL CUI RO 11050284

Valoare atribuită

46.000 RON

din 65.173,72 RON estimat 29,4%

Adjudecat la 70,6% din estimat · economie 19.173,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.