Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,6% sub estimat

Intarire retea pentru alimentare cu energie electrica Case de tip Familiar com Turnu Rosu str Garii nr 693A,693B, jud Sibiu Amplificare PTa 1 Turnu Rosu

Număr anunț
SCN1154995
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC SERV SRL (CUI 18173764)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163.239,28 RON
Valoare atribuită
121.444,06 RON 25,6% sub estimat
Data publicării
24.10.2024 10:23
Anunț de atribuire
SCNA1117038
Termen limită
11.11.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1229674

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC SERV SRL CUI RO 18173764
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
ENERGOTOTAL SRL CUI 30897766
Asociați 1
ENERGOTEHNICA SRL CUI RO 11050284

Valoare atribuită

121.444,06 RON

din 163.239,28 RON estimat 25,6%

Adjudecat la 74,4% din estimat · economie 41.795,22 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.