Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 92,8% sub estimat

Echipament, accesorii si materiale de sudare

Număr anunț
SCN1154989
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
DSG ALTERNATIVE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 46459738)
Cod CPV
42662000-4 · Echipament de sudare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.682 RON
Valoare atribuită
2.700 RON 92,8% sub estimat
Data publicării
24.10.2024 09:48
Anunț de atribuire
SCNA1117035
Termen limită
05.11.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1229679

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.700 RON

din 37.682 RON estimat 92,8%

Adjudecat la 7,2% din estimat · economie 34.982 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.