Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 48,3% sub estimat

Intarire retea pentru racordare prosumator str.Konrad, nr.1059, sat Cisnadioara, oras Cisnadie, Amplificare PT 5 Cisnadioara, jud.Sibiu

Număr anunț
SCN1154981
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC SERV SRL (CUI 18173764)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87.040,83 RON
Valoare atribuită
45.000 RON 48,3% sub estimat
Data publicării
24.10.2024 07:40
Anunț de atribuire
SCNA1117850
Termen limită
12.11.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1229694

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC SERV SRL CUI RO 18173764
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
ENERGOTOTAL SRL CUI 30897766
Asociați 1
ENERGOTEHNICA SRL CUI RO 11050284

Valoare atribuită

45.000 RON

din 87.040,83 RON estimat 48,3%

Adjudecat la 51,7% din estimat · economie 42.040,83 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.