Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,3% sub estimat
Intarire retea pentru alimentarea cu energie electrica locuinta, com.Nocrich, str.Principala, nr.340, jud.Sibiu
- Număr anunț
- SCN1154978
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC SERV SRL (CUI 18173764)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.544,23 RON
- Valoare atribuită
- 49.600 RON 24,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.10.2024 07:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1118484
- Termen limită
- 11.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1229699
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC SERV SRL CUI RO 18173764
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ENERGY HOUSE CONSTRUCT S.R.L. CUI 45766955
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ENERGOTOTAL SRL CUI 30897766
Asociați 1
ENERGOTEHNICA SRL CUI RO 11050284
Valoare atribuită
49.600 RON
din 65.544,23 RON estimat
24,3%
Adjudecat la 75,7% din estimat · economie 15.944,23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.