Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
Achiziţionarea de tablete PC şi huse pentru tablete cu tastatură în cadrul Proiectului de Asistență Tehnică dedicat Punctului Național de Contact din România pentru Danube Region Programme (Programul pentru Regiunea Dunării)
- Număr anunț
- CN1074732
- Autoritate contractantă
- Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 25146010)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.004,28 RON
- Valoare atribuită
- 22.800 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1142196
- Termen limită
- 28.11.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 651211-2024
- Documentație de atribuire
- DF1229708
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1229708.pdf
- Formulare_semnat.docx.p7s
- Model contract (004)_semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. CUI RO 25146010
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GOLDEN SHEEP SRL CUI 21634787
Valoare atribuită
22.800 RON
din 23.004,28 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 204,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.