Atribuită Anunț de participare

ECHIPAMENT DE INTERVENTIE PENTRU SONDE: INSTALATIE SNUBBING 35 TF – 2 BUC.

Număr anunț
CN1074731
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
ALLSTAR PROD SRL (CUI 6626276)
Cod CPV
43121400-1 · Echipament de interventie pentru sonde (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.684.000 RON
Valoare atribuită
22.680.000 RON
Data publicării
25.10.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1143690
Termen limită
02.12.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
649049-2024
Documentație de atribuire
DF1229603

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLSTAR PROD SRL CUI RO 6626276

Valoare atribuită

22.680.000 RON

din 22.684.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.