Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,6% sub estimat
Intarire retea pentru alimentare cu energie electrica (spor de putere) Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Sibiu –Amplificare PT 205 Sibiu , jud. Sibiu
- Număr anunț
- SCN1155035
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC SERV SRL (CUI 18173764)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 296.676,71 RON
- Valoare atribuită
- 188.000 RON 36,6% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2024 07:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1116830
- Termen limită
- 12.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1229790
Documente
Documentația de atribuire
- CS_Amplificare PT 205 Spital.7z.p7s
- FisaDate_DF1229790.pdf
- FORMULARE_LIR Amplificare PT 205 Spital.7z.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC SERV SRL CUI RO 18173764
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ENERGOTOTAL SRL CUI 30897766
Asociați 1
ENERGOTEHNICA SRL CUI RO 11050284
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ENERGY HOUSE CONSTRUCT S.R.L. CUI 45766955
Valoare atribuită
188.000 RON
din 296.676,71 RON estimat
36,6%
Adjudecat la 63,4% din estimat · economie 108.676,71 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.