Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,0% sub estimat
ACHIZITIE ECHIPAMENTE SPECIALIZATE (inclusiv punerea montajul si punerea in functiune) PENTRU INVESTITIA: „DOTAREA CU MOBILIER SI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR, IN COMUNA CORLATENI, JUDETUL BOTOSANI”
- Număr anunț
- SCN1155176
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORLATENI (PRIMARIA COMUNEI CORLATENI) (CUI 4524920)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 346.452,74 RON
- Valoare atribuită
- 204.255,13 RON 41,0% sub estimat
- Data publicării
- 28.10.2024 16:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1117006
- Termen limită
- 12.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1230091
Documente
Documentația de atribuire
- 02. caiet sarcini - dotari specializate_c15.pdf.p7s
- 03. Modele Formulare -.docx.p7s
- 4 - Contract de furnizare produse - draft-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1230091.pdf
DUAE
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DEVSON TRANSILVANIA S.R.L. CUI 37918793
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL CUI 27181987
Valoare atribuită
204.255,13 RON
din 346.452,74 RON estimat
41,0%
Adjudecat la 59,0% din estimat · economie 142.197,61 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.