Atribuită
Anunț de participare
Furnizare Produse Farmaceutice si Consumabile Medicale
- Număr anunț
- SCN1155140
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
- Furnizor / câștigător
- ALOPATIA SRL (CUI 10478275)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 603.262,68 RON
- Valoare atribuită
- 1.053.070,60 RON
- Data publicării
- 28.10.2024 09:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1115346
- Termen limită
- 11.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1229914
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1229914.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Instructiuni ofertanti.pdf.p7s
- Model Acord-cadru+Contract subsecvent.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 1.053.070,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PRODUSE FARMACEUTICE | — | Alopatia 3 contracte | 859.707,60 RON |
| Alopatia · contract 171/C · 16.12.2024 | 429.853,80 RON | |||
| Alopatia · contract 172/C · 16.12.2024 | 112.246,24 RON | |||
| Alopatia · contract 37/C · 31.03.2025 | 317.607,56 RON | |||
| 2 | CONSUMABILE MEDICALE | — | BIZMED 3 contracte | 193.363 RON |
| BIZMED · contract 173/C · 16.12.2024 | 96.681,50 RON | |||
| BIZMED · contract 174/C · 16.12.2024 | 26.601,70 RON | |||
| BIZMED · contract 38/C · 31.03.2025 | 70.079,80 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALOPATIA SRL CUI 10478275
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIZMED SRL CUI 27647093
Valoare atribuită
1.053.070,60 RON
din 603.262,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro