Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 39,9% sub estimat

”Intarire retea pentru alimentare cu energie electrica (instalatie noua) adapost agricol, sat Cisnadioara, str. Principala, CF 113113, jud. Sibiu”

Număr anunț
SCN1155118
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC SERV SRL (CUI 18173764)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123.212,28 RON
Valoare atribuită
74.000 RON 39,9% sub estimat
Data publicării
28.10.2024 08:22
Anunț de atribuire
SCNA1119644
Termen limită
15.11.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1229933

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC SERV SRL CUI RO 18173764
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ELECTRO-CON IMPEX SRL CUI RO 15673447
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
ENERGOTOTAL SRL CUI 30897766
Asociați 1
ENERGOTEHNICA SRL CUI RO 11050284

Valoare atribuită

74.000 RON

din 123.212,28 RON estimat 39,9%

Adjudecat la 60,1% din estimat · economie 49.212,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.