Anulată
Anunț de participare
Înlocuirea unităților de transformare T1 și T2 250 MVA, 400/110 kV din stația 400/110 kV Constanța Nord
- Număr anunț
- CN1074928
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Cod CPV
- 71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 337.000 RON
- Data publicării
- 29.10.2024 15:19
- Termen limită
- 09.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1230188
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa A CS-Tema de proiectare.pdf.p7s
- Anexa G Factori de evaluare.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- draft contract propriu zis .docx.p7s
- draft contract servicii conditii generale .pdf.p7s
- Erata la Tema de proiectare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1230188.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.